Dziś jest piątek 01 lipca 2022 r. Godzina 01:07 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Newsy o projekcie

Wybraliśmy dostawcę maszyn rolnych dla Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie (ZSAE), które będą służyły do nauki zawodu technik rolnik. W tym celu zakupimy następujące maszyny:

-        Przyczepa rolnicza ( 2 sztuki);

-        Brony Polowe 5 - częściowe (1 sztuka);

-        Wółka łąkowo - polowa ( 1 sztuka);

-        Ładowacz czołowy z osprzętem ( 1 sztuka);

-        Opryskiwacz polowy ( 1 sztuka).

Przygotowujemy się również do realizacji zadań w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim (ZSOiZ) związanych z adaptacją Sal do potrzeb „Pracowni Technicznego Wspomagania Projektowania” i  „Poradni Robotyki i Automatyki”, a także z wyposażeniem pracowni mechatronicznych oraz zakupem cyfrowego laboratorium językowego dla przedmiotu technik mechatronik.

Całkowita planowana wartość projektu wynosi 2 289 612,51 zł. Na realizację projektu uzyskaliśmy dotację z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 1 946 170, 63 (w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020), wkład własny Powiatu Bydgoskiego wyniesie 343 441,88 zł

Data dodania 31 stycznia 2018