Dziś jest czwartek 17 października 2019 r. Godzina 10:31 Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Newsy o projekcie

Trwa realizacja projektu Doposażenie warsztatów w szkołach zawodowych w Powiecie Bydgoskim. W styczniu rozpoczęły się roboty budowlane polegające na przebudowie warsztatów szkolnych w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka (ZSZ), służące nauce przedmiotu technik mechanik i mechanik pojazdów samochodowych. Warsztaty te w późniejszym czasie zostaną wyposażone w specjalistyczne urządzenia.

Wykonawcą robót budowlanych został Tomasz Kątny, prowadzący działalność pod nazwą Firmą INSTALCO Tomasz Kątny.

Wszystkie zakupy i roboty budowlane w ramach projektu będą wykonane w roku 2018.

Całkowita planowana wartość projektu wynosi 2 289 612,51 zł. Na realizację projektu uzyskaliśmy dotację z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 1 946 170, 63 (w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020), wkład własny Powiatu Bydgoskiego wyniesie 343 441,88 zł.

Data dodania 31 stycznia 2018