Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 10:54 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Zaczęto wymianę okien w Maczku

Roboty termomoderniacyjne w Zespole Szkół Zawodowych w Koronowie im. gen. Stanisława Maczka idą pełną parą. Zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami w grudniu 2017 roku zostały wymienione okna w ZSZ.  Planowany jest kolejny etap prac budowlanych zgodnie z harmonogramem. Jeśli pogoda dopisze wkrótce będzie można zobaczyć pierwsze zmiany na elewacji budynku.

Prace są realizowane w ramach projektu Termomodernizacja budynków zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie, na realizację którego otrzymaliśmy dotację w wysokości 903 625,82 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt będzie realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, działanie 3.1 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w ramach ZIT, poddziałanie 3.5.1 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym w ramach ZIT.

Całkowita szacunkowa wartość projektu wynosi 1 078 738.57 zł, a wkład własny Powiatu 175 112.75 zł.

Data dodania 31 stycznia 2018