Dziś jest niedziela 27 września 2020 r. Godzina 03:43 Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Podsumowanie realizacji staży i praktyk zawodowych

W czasie wakacje w latach 2017-2018 w stażach i praktykach zawodowych wzięło udział 90 uczniów/uczennic. Odbywały się one w wymiarze 150 godzin. Łącznie zawarto 57 umów z pracodawcami z regionu, którzy przyjęli uczniów, aby zdobywali cenne umiejętności praktyczne w rzeczywistych warunkach pracy. Każdy uczeń po zrealizowaniu wymiaru stażu otrzymał stypendium.

Podział liczby uczniów przedstawia się następująco:

Uczniowie/ uczennice Czteroletniego Technikum w Zespole Szkół Agro- Ekonomicznych w Karolewie kształcący się w zawodach:

- technik żywienia i usług gastronomicznych – 20 osób;

- technik architektury krajobrazu – 3 osoby;

- technik rolnik – 10 osób;

razem 33 osoby.

Uczniowie/ uczennice Czteroletniego Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Koronowie kształcący się w zawodach:

- technik handlowiec – 7 osób;

- technik ekonomista – 27 osób;

razem 34 osoby.

Uczniowie/ uczennice Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych w Koronowie kształcący się w zawodzie:

- mechanik pojazdów samochodowych – 10;

razem – 10 osób.

Uczniowie/ uczennice Czteroletniego Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim kształcący się w zawodzie:

- technik mechatronik – 13 osób;

razem – 13 osób.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Data dodania 28 września 2018