Dziś jest sobota 20 kwietnia 2019 r. Godzina 13:06 Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Udzielenie dotacji na prace konserwacyjne przy zabytkach w 2019 r.

Uchwałą nr 34/III/19 Rady Powiatu Bydgoskiego z dnia 13 lutego 2019 r. zostało przyznanych osiem dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego.
Wykaz złożonych wniosków oraz nazwy wnioskodawców, którym udzielono dotacji, nazwy zadań oraz wysokość przyznanej dotacji przedstawiamy poniżej:

Data dodania 15 lutego 2019