Dziś jest czwartek 17 października 2019 r. Godzina 10:18 Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Otwarty konkurs nr 4/2015 na wykonanie zadań publicznych Powiatu Bydgoskiego w 2015 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące dzialalność pożytku publicznego

Uchwała nr 39/2015 Zarządu Powiatu Bydgoskiego w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Samorządu Powiatu Bydgoskiego w 2015 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

OGŁOSZENIE KONKURSU

WZÓR OFERTY