Dziś jest czwartek 18 sierpnia 2022 r. Godzina 07:29 Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Ostrzeżenie meteorologiczne opady marznące 12-13.01.2022 r.

Zjawisko: Opady marznące

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty.

Ważność: od godz. 20:00 dnia 12.01.2022 do godz. 06:00 dnia 13.01.2022

Przebieg: Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 12 stycznia 2022