Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 12:43 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Ostrzeżenie meteorologiczne opady marznące 28-29.12.2021 r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: opady marznące

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 20:00 dnia 28.12.2021 do godz. 15:00 dnia 29.12.2021 r.

Przebieg: Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk: Michał Szewczyk

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo Nr 154.

Data dodania 28 grudnia 2021