Dziś jest sobota 25 czerwca 2022 r. Godzina 16:11 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Uczniowie Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Koronowie w Zespole Szkół w Koronowie nagrodzeni!

Uczniowie Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Koronowie w Zespole Szkół w Koronowie pod kierunkiem Pani Grażyny Filarskiej wzięli udział w Konkursie  Plastycznym "Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów VII - pandemia- porzuć uzależnienia" zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bydgoszczy  oraz Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy. Szymon Juraszewski – uczeń kl. VI zajął w nim IV miejsce.

Wielkie gratulacje dla Szymona i Pani Grażyny Filarskiej!

Data dodania 23 grudnia 2021