Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 13:29 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Obwieszczenie w sprawie likwidacji _Ludowego Klubu Sportowego Janowo

Z dniem 12 października rozpoczęto procedurę likwidacji Ludowego Klubu Sportowego Janowo z siedzibą w Janowie gmina Dąbrowa Chełmińska, wpisanego do ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Bydgoskiego pod numerem KS- 13.

Likwidator w osobie Jacek Kociniewski wzywa wierzycieli do zgłaszania wierzytelności na adres siedziby klubu.

Obwieszczenie.

Data dodania 25 października 2021