Dziś jest niedziela 22 maja 2022 r. Godzina 04:31 Imieniny Emila, Neleny, Romy

Spotkanie Kapituły Konkursowej związanej z wyborem "Wolontariusza Powiatu Bydgoskiego 2021”

W dniu 6 października 2021 r. w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się spotkanie Kapituły Konkursowej związanej z wyborem "Wolontariusza Powiatu Bydgoskiego 2021”. Serdeczne podziękowania dla Pani Marleny Plebańskiej- Kaczor za pomoc i wsparcie podczas spotkania Kapituły. Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 16 października br. w Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Bydgoszczy. Kapituła obradowała pod przewodnictwem Dyrektora Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzeja Kubiaka w składzie Marlena Plebańska-Kaczor, Zenon Rydelski, Lechosław Brzozowski oraz Leszek Kuziak.

Data dodania 07 października 2021