Dziś jest wtorek 30 listopada 2021 r. Godzina 06:26 Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Grzegorz Semrau Zwycięzcą Konkursu Fotograficznego „Zdjęcie miesiąca Lipca 2021 Powiatu Bydgoskiego”

17 sierpnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagrody dla „Zdjęcia miesiąca Lipca 2021 Powiatu Bydgoskiego”. Organizatorem Konkursu był Wydział Promocji Kultury i Sportu. Autorem zwycięskiego zdjęcia został mieszkaniec Gminy Koronowo Pan Grzegorz Semrau. Komisja Konkursowa jednogłośnie uznała, że zdjęcie pn. „Słoneczniki w miejscowości Lucim” zasługuje na wyróżnienie.  Nagrodę wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.

- Dziękuje wszystkim uczestnikom za nadesłane zdjęcia! Czekamy na kolejne,  tym razem z miesiąca sierpnia! Zachęcamy miłośników fotografii do pochwalenia się efektami swojej pasji. Uwiecznijcie urokliwy krajobraz, niezwykłą przyrodę piękne zabytki lub po prostu niepowtarzalny klimat i nastrój Naszego Powiatu! – dodał Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.powiat.bydgoski.pl, Witrynie Facebook oraz pod numerem tel. 52 5835443.

Zdjęcie miesiąca Lipca 2021 Powiatu Bydgoskiego pn. "Słoneczniki w miejscowości Lucim", fot. Grzegorz Semrau.

Data dodania 17 sierpnia 2021