Dziś jest wtorek 30 listopada 2021 r. Godzina 07:24 Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Weź udział w szkoleniu językowym!

Projekt „ W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz- masz- certyfikowane szkolenia językowe” skierowany jest do osób pełnoletnich, które z własnej inicjatywy są zainteresowana nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języków obcych.

Projekt skierowany jest do:
- 10 000 osób w wieku 18 - 65 lat,
- zamieszkujących lub pracujących/uczących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
- wykazujących lukę kompetencyjną w zakresie znajomości języków obcych bez względu na poziom swojego wykształcenia
Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Informacje ogólne:
Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języków obcych - bez względu na poziom swojego wykształcenia.

Z projektu mogą skorzystać osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Projekt realizowany będzie w okresie od 1 sierpnia 2018 do 30 czerwca 2023.
Całkowita wartość projektu wynosi 29 169 345,26 zł.
Dofinansowanie z Unii Europejskiej wynosi 24 793 943,47 zł.

Projekt realizowany jest w partnerstwie przez następujące podmioty:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Departament Edukacji ul. Plac Teatralny 2 87-100 Toruń – Partner Wiodący.
Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Przysieku Sp. z o.o. Przysiek, ul. Parkowa 2 87-134 Zławieś Wielka - Partner nr 1.
Training House Iwona Wencka - Stramowska ul. Reginy 05-084 Leszno – Partner nr 2.

Więcej informacji na stronie: https://projektmowiszmasz.pl/

[źródło: https://projektmowiszmasz.pl]

Data dodania 29 lipca 2021