Dziś jest wtorek 30 listopada 2021 r. Godzina 07:20 Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Dominika Szpojda kolejna zwyciężczyni Konkursu Fotograficznego" "Zdjęcie miesiąca Czerwca"!

Z przyjemnością przekazujemy Państwu wyniki Konkursu Fotograficznego pn. "Z obiektywem przez Powiat Bydgoski". Miło nam poinformować, że prestiżowy tytuł Laureata - „Zdjęcie miesiąca Czerwca 2021 Powiatu Bydgoskiego” otrzymuje Pani Dominika Szpojda z gminy Sicienko. Zwycięskie zdjęcie przedstawia urok miejscowości Witoldowo (gmina Koronowo).
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy uczestnikom za wszystkie nadesłane zdjęcia! Doceniamy spojrzenie na Nasz powiat Państwa oczami. Pamiętajmy o tym, że konkurs trwa przez cały czas. Czekamy na kolejne zdjęcia, tym razem z miesiąca lipca. Pozostały już tylko 3 dni!

Data dodania 29 lipca 2021