Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 09:13 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

WOLONTARIUSZ POWIATU BYDGOSKIEGO 2021! ZGŁOŚ SIĘ!

- Jesteś mieszkańcem powiatu bydgoskiego?

- Działasz społecznie w powiecie bydgoskim?

- Znasz takie osoby/grupy?

- Zgłoś swojego faworyta!!!

- Czekają wyróżnienia, nagrody i Gala Finałowa!

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic organizują Konkurs pn. „Wolontariusz Powiatu Bydgoskiego 2021” ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Głównym celem jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie powiatu bydgoskiego.

Zgłoszeni do udziału w Konkursie mogą być:
- indywidualni wolontariusze ( z terenu powiatu bydgoskiego)
- para lub grupa wolontariuszy działających wspólnie (z terenu powiatu bydgoskiego)

Kto może dokonywać zgłoszeń:
- bezpośrednio - wolontariusze zgłaszający swoją kandydaturę,
- organizacje pozarządowe, instytucje i inne podmioty uprawnione do współpracy z wolontariuszami zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie,
- osoby fizyczne korzystające ze wsparcia wolontariusza/grupy wolontariuszy.

Zgłoszenia:
Formularze zgłoszeniowe należy przesłać do dnia 15 września 2021 r. do 24.00 (decyduje data wpływu) na adres mailowy: wolontariat.powiat.2021@gmail.com.
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która zaplanowana jest na miesiąc październik. Więcej informacji pod numerem telefonu: 793-120-677

Dokumenty do pobrania:
Regulamin Wolontariusz Powiatu Bydgoskiego 2021