Dziś jest sobota 25 czerwca 2022 r. Godzina 15:13 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Nabór na szkolenie "Posiedzenia on-line. Jak zgodnie z prawem zorganizować zdalne spotkania statutowe w czasach epidemii"

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarze „Posiedzenia on-line. Jak zgodnie z prawem zorganizować zdalne spotkania statutowe w czasach epidemii.” Termin: 30 marca 2021 r. w godz. 10.00-11.00.
Wydarzenie skierowane jest do organizacji pozarządowych, związków, stowarzyszeń i fundacji.

Wszystkie organizacje pozarządowe są zobowiązane do realizacji zapisów statutowych w tym do przeprowadzania spotkań takich jak zebrania zarządu, komisji czy Walnych Zgromadzeń. Obecna sytuacja epidemiczna, pełne zamknięcie hoteli, coraz większa ilość zakażeń nie sprzyja organizacji takich wydarzeń. Jedynym, ale bardzo skutecznym rozwiązaniem jest wdrożenie zdalnej pracy w organach NGO i to nie tylko w czasach epidemii. Posiedzenia online stały się już powszechne w sektorze prywatnym, warto wprowadzić te rozwiązania w NGO.

Zgłoszenia poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 29.03.2021 r. Zapisy  TUTAJ.

Źródło: wydarzenia.ngo.pl

Data dodania 25 marca 2021