Dziś jest środa 21 kwietnia 2021 r. Godzina 03:23 Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Startuje Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny

Startuje Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny, w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań prowadzonych na terenie całej Polski (z wyjątkiem m.st. Warszawy) w czterech obszarach tematycznych:

1. Ochrona praw człowieka

2. Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu

3. Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym

4. Wsparcie rozwoju sektora społecznego

Nabór w ramach pierwszego konkursu planowany jest od 17 marca br.

Wszystkie organizacje i osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań mogą wziąć udział w bezpłatnej konferencji online otwierającą Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.

Szczegółowe informacje: https://frdl.org.pl/informacje/aktualnosci/konferencja-otwierajaca-program-aktywni-obywatele-fundusz-regionalny

[źródło: Fundusz Regionalny]

Data dodania 18 stycznia 2021