Dziś jest niedziela 27 września 2020 r. Godzina 03:44 Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 14:00 dnia 28.07.2020 do godz. 24:00 dnia 28.07.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 20 mm oraz porywami wiatru do 85 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk:
Maria Poświata

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni, ostrzeżenie meteorologiczne województwo kujawsko-pomorskie.

Data dodania 28 lipca 2020