Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 16:06 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: wszystkich powiatów województwa kujawsko – pomorskiego.

Ważność: od godz. 14:05 dnia 23.06.2020 do godz. 21:00 dnia 23.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm, oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 70%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Metrologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 63

Data dodania 23 czerwca 2020