Dziś jest czwartek 17 października 2019 r. Godzina 09:41 Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dnia 29.06.2019 r. na boisku sportowym w Przyłękach odbyła się impreza sportowa pn: ”V Turniej Piłkarski dla Dzieci o Puchar Starosty Powiatu Bydgoskiego oraz Prezesa UKS "Orlik" Zielonka”.

W turnieju wzięło udział blisko `100 zawodników z 6 klubów piłkarskich powiatu bydgoskiego i nie tylko. Rozgrywane były mecze piłki nożnej w  2 kategoriach wiekowych . W grupie młodszej rywalizowały ze sobą zespoły Gryfu Sicienko, Noteci Łabiszyn, Burzy Nowa Wieś Wielka oraz UKS „Orlik” Zielonka. W grupie starszej natomiast grały drużyny Noteci Łabiszyn, Unii Solec Kujawski, Spójnii Białe Błota i UKS „Orlik” Zielonka.

Przeprowadzono także konkurs strzelania rzutów karnych. Dzieci otrzymały nagrody w postaci pucharów, dyplomów, statuetek, koszulek piłkarskich oraz piłek ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy oraz gospodarza imprezy UKS „Orlik” Zielonka.

Data dodania 12 lipca 2019