Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 06:21 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

DOTACJE NA PRACE KONSERWATORSKIE I RESTAURATORSKIE W 2022 R. PRZYZNANE!

Uchwałą nr 270/XXVI/22 Rady Powiatu Bydgoskiego z dnia 9 lutego 2022 r. zostały udzielone już kolejny rok z rzędu dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego.
W 2022 roku wsparcie  na przeprowadzenie prac konserwatorskich otrzyma 8 Podmiotów  z terenu powiatu bydgoskiego. Łączna pula środków przeznaczonych na ten cel wyniesie w tym roku 300.000 zł.

Treść Uchwały (pdf)

Treść Uchwały (rtf)