Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 07:11 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Nowe zasady udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie przy zabytkach w Powiecie Bydgoskim!

Rada Powiatu Bydgoskiego w dniu 23 czerwca br.  Uchwałą nr 206/XX/21 przyjęła nowe zasady oraz tryb udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze Powiatu Bydgoskiego

Dotacja może być udzielona podmiotowi, posiadającemu tytuł pracy do zabytku wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, trwałego zarządu, ograniczonego prawa rzeczowej albo stosunku zobowiązanego.

Termin składania wniosków mija 30 sierpnia br.

Szczegółowe zasady udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze powiatu bydgoskiego oraz nowy druk wniosku można pobrać poniżej.

Uchwała prace konserwatorskie

206 Uchwała prace konserwatorskie