Dziś jest wtorek 05 lipca 2022 r. Godzina 02:11 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ostatni tydzień na składanie prac konkursowych! Uwiecznij piękno zabytków!

Drodzy mieszkańcy powiatu! Wydział Promocji Kultury i Sportu ogłasza już III edycję konkursu fotograficzno-plastycznego pt. "Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego".
Zachęcamy do pochwalenia się efektami swoich zdolności i pasji. Jest wiele obiektów zabytkowych, które warto uwiecznić i pokazać niepowtarzalny klimat Naszego Powiatu.
Szczegóły znajdują się w poniższych załącznikach.
Serdecznie zapraszamy i czekamy niecierpliwie na prace!

ZARZĄDZENIE

ZGODA NA PRZTETWARZANIE DANYCH