Dziś jest poniedziałek 08 sierpnia 2022 r. Godzina 10:13 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Trwa rekrutacja uczniów do projektu „Praktyczna szkoła 2”

Rekrutacja w ramach projektu "Praktyczna szkoła 2" rozpocznie się w styczniu 2014 roku.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz formularz rekrutacyjny dostępne są w sekretariatach szkół biorących udział w projekcie (w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie, w Zespole Szkół Zawodowych w Koronowie, w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim, w Zespole Szkół w Koronowie) oraz na stronie internetowej www.powiat.bydgoski.pl.

Formularze rekrutacyjne przyjmowane są przez koordynatorów szkolnych:

• w ZSA-E w Karolewie przez Panią Renatę Jurak-Muziewicz
  • w ZSZ w Koronowie przez Panią Iwonę Małek
  • w ZOiZ w Solcu Kujawskim przez Pana Jacka Suszek
  • w ZSK w Koronowie przez Panią Monikę Chmarzyńską.

Dla uczennic i uczniów skierowana jest bogata oferta zajęć pozaszkolnych, pozalekcyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych, profilaktyczno-terapeutycznych, warsztatów, wyjazdów zawodoznawczych oraz kulturoznawczych.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat zajęć w poszczególnych szkołach

ZSA-E Karolewo

ZSZ Koronowo

ZOiZ Solec Kujawski

ZSK w Koronowie

Pliki do pobrania:

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Formularz rekrutacyjny

Biuro Projektu mieści się w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy, ul. Konarskiego 1-3, 4 piętro - pokój 444.

Data dodania 30 stycznia 2014