Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 04:07 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Bezpłatna mammografia w Gminie Sicienko

Badania odbędą się 25 maja 2021 r. (wtorek) Stadion, ul. Sportowa 2 Sicienko 9:00 - 12:00.
Mammografia pozwala na wczesne rozpoznawanie i wykrywanie guzków o średnicy około 0,3÷0,5 cm i zmian trudnych do wykrycia w samobadaniu. Dzięki temu w przesiewowych badaniach profilaktycznych nieprawidłowości w piersiach wykrywane są na bardzo wczesnym etapie. Wykrycie choroby we wczesnym stadium rozwoju znacznie zwiększa szansę na całkowite wyleczenia.
Więcej informacji na stronie https://salvemedica.pl/uslugi/mammografia

[źródło: Witryna Facebook Urząd Gminy Sicienko]

Data dodania 29 kwietnia 2021