Dziś jest czwartek 29 października 2020 r. Godzina 04:04 Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Konkurs fotograficzny w Niemczu rozstrzygnięty

Bardzo dużą popularnością cieszył się konkurs fotograficzny pt: „ Wakacyjny krajobraz” zorganizowany przez Świetlicę w Niemczu napłynęło aż 84 zdjęcia. Celem konkursu było budzenie wrażliwości estetycznej na piękno i kształtowanie umiejętności artystycznego spojrzenia na otaczający nas świat. Jury w składzie: Hanna Erdmann, dyrektor GOK Marek Manuszewski i Piotr Wizimirski postanowiło przyznać: W kategorii dzieci: 1 miejsce  - Amelii Trepka, 2 miejsce – Wiktorii Małkowskiej, 3 miejsce – Miłoszowi Stuczyńskiemu. W kategorii młodzież: 1 miejsce – Agacie Khaut Cao, 2 miejsce – Zuzannie Brudnoch, 3 miejsce – Kamilowi Świerczyńskiemu. W kategorii dorośli:

1 miejsce – Beacie Zawodniak

2 miejsce – Justynie Rudy-Nidzgorskiej, 3 miejsce – Tomaszowi Szczublewskiemu.

Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Osielsku za ufundowanie nagród, wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.

Instruktorki z Niemcza

Źródło: Piotr Wizimirski GOK Osielsko