Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 08:47 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Mammobus LUX MED Diagnostyka w Bydgoszczy

Przypominamy o dzisiejszych bezpłatnych badaniach mammograficznych, które będą wykonywane w Bydgoszczy przy sklepie Kaufland (ul. Ludwika Solskiego 5.). W najbliższym czasie mammobus jeszcze 2 razy odwiedzi Bydgoszcz. Zaplanowane postoje będą miały miejsce w różnych lokalizacjach, aby ułatwić Paniom z różnych części miasta dotarcie na badanie.

Więcej informacji tutaj.

Źródło:
LUX MED Diagnostyka Sp. z o. o.

Data dodania 24 kwietnia 2014