Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 06:31 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Konsultacje projektu Trybu i kryteriów realizacji zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej

Zarząd Powiatu Bydgoskiego zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do wyrażenia opinii w sprawie projektu Trybu i kryteriów realizacji zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej zgodnie z Uchwałą Nr 238 / 2013 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 9 października 2013 r. Konsultacje będą prowadzone w terminie od 11 do 28 października 2013r.

Formularz Konsultacji

Data dodania 11 października 2013