Dziś jest niedziela 20 października 2019 r. Godzina 13:51 Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Konsultacje projektu Trybu i kryteriów realizacji zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej

Zarząd Powiatu Bydgoskiego zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do wyrażenia opinii w sprawie projektu Trybu i kryteriów realizacji zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej zgodnie z Uchwałą Nr 238 / 2013 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 9 października 2013 r. Konsultacje będą prowadzone w terminie od 11 do 28 października 2013r.

Formularz Konsultacji

Data dodania 11 października 2013