Dziś jest środa 21 kwietnia 2021 r. Godzina 04:33 Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

PRZEKAŻ 1% NA ORGANIZACJE POŻYTKU PUBLICZNEGO Z TERENU POWIATU BYDGOSKIEGO

Wraz z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego, zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych w zeznaniu podatkowym za rok 2020 na organizacje pożytku publicznego działające na terenie Powiatu Bydgoskiego.

1% mogą otrzymać wyłącznie organizacje pozarządowe posiadające status organizacji pożytku publicznego OPP i zamieszczone w wykazie OPP uprawnionych do otrzymania 1% podatku.
W naszym powiecie zarejestrowanych jest 20 organizacji, które mogą otrzymać Twój 1% procent. Aby wesprzeć wybraną organizację, wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym podać numer KRS danej organizacji oraz wysokość kwoty przekazywanej na jej rzecz.
Każda przekazana kwota ma znaczenie, gdyż umożliwia rozwój danej organizacji.
Dlatego zostawmy 1% lokalnie i pomóżmy w rozwoju organizacji z terenu Powiatu Bydgoskiego.

WYKAZ ORGANIZACJI OPP UPRAWNIONYCH DO OTRZYMANIA W 2021 ROKU
1% PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH  za 2020 rok  ZAMIESZCZONO PONIŻEJ.
Wykaz sporządzony na dzień 15 grudnia 2020 roku. Źródło: www.niw.gov.pl.

Data dodania 05 stycznia 2021