Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 19:17 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego

Eksperci Związku Powiatów Polskich opracowali Mapę kompetencji jednostek samorządu terytorialnego.
Jest to narzędzie, które w szybki i skuteczny sposób pozwoli  sprawdzić, jakie zadania przypisane są poszczególnym organom JST.
Narzędzie dedykowane jest mieszkańcom, przedsiębiorcom, samorządowcom czy pracownikom administracji publicznej, którzy chcieliby uzyskać rzetelną informację na temat kompetencji poszczególnych jednostek samorządowych. Dane ujęte w przejrzystej tabeli pozwalają w szybki sposób sprawdzić, czym zajmuje się dany organ.
Narzędzie dostępne jest na stronie internetowej Związku Powiatów Polskich w zakładce Szkolenia i doradztwo > Mapa Kompetencji. Link bezpośredni: https://zpp.pl/kompetencje.

Data dodania 03 listopada 2020