Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 20:46 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Szkoliliśmy ngo z realizacji zadań publicznych oraz pozyskiwania środków zewnętrznych przez organizacje pozarządowe w dobie pandemii.

W dniu 29 czerwca szkoliliśmy organizacje pozarządowe z realizacji zadań publicznych oraz pozyskiwania środków zewnętrznych przez organizacje pozarządowe w dobie pandemii.

Szkolenie w formie on-line poprowadził
Artur Gluziński - doświadczony szkoleniowiec, specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi. Wykładowca akademicki,  Autor książki "Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie". Powołany przez Ministra Rozwoju Regionalnego na eksperta do oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych na lata 2007-2013.

W trakcie szkolenia omówiono  zagadnienia:
-realizacja zadań publicznych w dobie pandemii (stopniowe znoszenie obostrzeń związanych ze stanem epidemii a możliwość realizacji zadań, postępowanie w przypadku braku możliwości realizacji zadań zgodnie z umową);
-tarcza antykryzysowa i ułatwienia dla organizacji;
-własne źródła finansowania działalności;
-przegląd publicznych środków na realizację zadań publicznych;
-środki ze źródeł prywatnych – firmy i fundacje korporacyjne.

Data dodania 30 czerwca 2020