Dziś jest czwartek 18 sierpnia 2022 r. Godzina 06:03 Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Konkurs walentynkowy Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej "Powiedz mi, jak mnie kochasz..."

Konkurs Walentynkowy Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej "Powiedz mi, jak mnie kochasz..." to tytuł "Rozmowy lirycznej", Gałczyńskiego, i temat konkursu. Tym razem jednak adresatem wyznań będą miasta, miasteczka i wsie. Nasze, kujawsko-pomorskie, w których żyjemy, lub do których tęsknimy. Jeśli kochasz swoje miasto, miasteczko lub wieś - wyraź to jednym zdaniem. Może być zabawne, romantyczne lub po prostu miłe. W sam raz na Walentynki! Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego oraz tych, którzy mają szczególny sentyment do naszych kujawsko-pomorskich miejsc.
Zasady są proste: wystarczy napisać jedno zdanie - wyznanie, które weźmie udział w walentynkowym konkursie, na profilu www.facebook.com/VisitKujawskoPomorskie
Znajdą tam Państwo więcej informacji oraz regulamin konkursu. Zwycięzca zdobywa nie tylko nagrodę dla siebie ale też dla swojego miejsca, które dzięki niemu otrzyma miesięczną kampanię banerową na portalu www.visitkujawsko-pomorskie.pl

Oczywiście komunikat można zmienić, zachęcając mieszkańców do formułowania wyznań do konkretnej miejscowości.

Patronat medialny – Media regionalne: MM Bydgoszcz, MM Toruń, MM Grudziądz, MM Włocławek, MM Inowrocław.
Nagrodę główną ufundowała Karczma Chełmińska, nagrody pocieszenia: Chełmno Miasto Zakochanych, K-POT oraz Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Data dodania 27 stycznia 2014