Dziś jest piątek 05 czerwca 2020 r. Godzina 07:59 Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Przekaż 1% na organizacje pożytku publicznego z terenu Powiatu Bydgoskiego

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego osób fizycznych w zeznaniu podatkowym za rok 2019 na organizacje pożytku publicznego działające na terenie Powiatu Bydgoskiego.

1% mogą otrzymać wyłącznie organizacje pozarządowe posiadające status organizacji pożytku publicznego OPP i zamieszczone w wykazie OPP uprawnionych do otrzymania 1% podatku.
W naszym powiecie zarejestrowanych jest 17 organizacji, które mogą otrzymać Twój 1% procent. Aby wesprzeć wybraną organizację, wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym podać numer KRS danej organizacji oraz wysokość kwoty przekazywanej na jej rzecz.

Każda przekazana kwota ma znaczenie, gdyż umożliwia rozwój danej organizacji.
Dlatego zostawmy 1% lokalnie i pomóżmy w rozwoju organizacji z terenu Powiatu Bydgoskiego.

WYKAZ ORGANIZACJI OPP UPRAWNIONYCH DO OTRZYMANIA W 2020 ROKU 1% PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH  ZAMIESZCZONO PONIŻEJ

Data dodania 07 stycznia 2020