Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 05:42 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Zarząd Powiatu Bydgoskiego informuje o możliwości zgłaszania kandydatur do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego

Zarząd Powiatu Bydgoskiego informuje o możliwości zgłaszania kandydatur do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego (PRDPP). Kandydatury można zgłaszać na formularzu elektronicznym  dostępnym tutaj do dnia 10 marca 2014 r.

Data dodania 21 stycznia 2014