Dziś jest wtorek 22 października 2019 r. Godzina 10:31 Imieniny Haliszki, Lody, Przybysława

Informacja w sprawie naboru kandydatów na członków V kadencji Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2019-2023

Informujemy, że Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego ogłosił nabór kandydatów do V kadencji Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2019 - 2023.

Organizacje pozarządowe, fundacje oraz przedstawiciele wojewody i jednostek samorządu terytorialnego (powiatów i gmin), działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, mogą zgłaszać po jednym przedstawicielu na członka Rady.

Szczegółowe informacje: Ogłoszenie  Nr 1/2019 Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego z dnia 4 lipca 2019 r w sprawie naboru kandydatów na członków Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zgłoszenia należy składać w terminie do dnia 31 lipca 2019 r. na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Departament Spraw Społecznych