Dziś jest sobota 15 czerwca 2019 r. Godzina 22:36 Imieniny Jolanty, Lotara, Wita

OTWARTY KONKURS OFERT NR 5/2019 W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI WSPOMAGAJĄCEJ ROZWÓJ GOSPODARCZY, W TYM ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Zarząd Powiatu Bydgoskiego ogłosił otwarty konkurs ofert nr 5/2019 na wykonanie zadań publicznych Powiatu Bydgoskiego w 2019 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.
Oferty należy składać w terminie do dnia 29 marca 2019 r.
Uchwała Nr 21/2019 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 26 lutego 2019 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert, Regulamin konkursu, wzór oferty oraz wzór sprawozdania dostępne są na stronie: http://www.bip.powiat.bydgoski.pl/?a=7878

Data dodania 27 lutego 2019