Dziś jest niedziela 29 maja 2022 r. Godzina 12:57 Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Zapraszamy do projektu – wybierz ekonomię społeczną

Chcesz wrócić na rynek pracy? Myślisz o założeniu spółdzielni socjalnej? Mieszkasz w Bydgoszczy lub na terenie powiatów: sępoleńskiego, nakielskiego lub bydgoskiego? To oferta dla Ciebie!

Do projektu „Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej III”, może zgłosić się każda osoba fizyczna oraz prawna, która spełnia warunki określone w Regulaminie Rekrutacji.

Zakładając spółdzielnię socjalną możesz zyskać:

• wsparcie finansowe na założenie, przystąpienie bądź zatrudnienie w Spółdzielni Socjalnej, (20 tys. na osobę);
  • podstawowe wsparcie pomostowe, m.in.: koszty ZUS, eksploatacji pomieszczeń, usług księgowych i działań informacyjno-promocyjnych;
  • przedłużone wsparcie pomostowe;
  • wsparcie indywidualnego opiekuna, który będzie świadczył usługi doradcze z zakresu prowadzenia i zarządzania Spółdzielni Socjalnej przez pierwsze pół roku działalności spółdzielni;
  • kursy zawodowe (dostosowane do profilu działalności spółdzielni socjalnej)

Formularze rekrutacyjne można składać osobiście, kurierem lub pocztą, wyłącznie w biurze Stowarzyszenia GINEKA, ul. Piotrowskiego 3/2, 85-098 Bydgoszcz w terminie od 4.11.2013 do dnia 25.11.2013 w godzinach pracy Biura Projektu: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:30.

W przypadku wysyłki formularza rekrutacyjnego kurierem lub pocztą decyduje data wpływu korespondencji na adres Biura Projektu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 52 349 54 77, mail: cwss@kpowes.org.pl

Pliki do pobrania:

Formularz rekrutacyjny os. fizyczne

Formularz rekrutacyjny os. prawne

Karta oceny formalnej formularza rekrutacyjnego

Karta oceny merytorycznej Formularza rekrutacyjnego

Umowa usługi szkoleniowo-doradcze