Dziś jest niedziela 27 września 2020 r. Godzina 03:47 Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Doradztwo dla organizacji pozarządowcyh i liderów społecznych

Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko – Pomorskiego wznawia bezpłatne, indywidualne doradztwo z zakresu księgowości i prawa ngo. Doradztwo ma charakter indywidualnej rozmowy z ekspertem, a nie szkolenia.

Najbliższe doradztwo prawne: 15 października 2013 r. w godz. od 14.00 do 17.00. Porad udzielał będzie radca prawny Piotr Rzepka

Najbliższe doradztwo z księgowości: 22 października 2013 r. w godz. od 14.00 do 17.00. Porad udzielać będzie pani Jadwiga Kowalska

O doradztwie dla organizacji pozarządowych m.in. w naszym regionie, dowiesz się więcej w kolejnych zakładkach: tutaj oraz tutaj.

Organizacje chcące skorzystać z pomocy ekspertów powinny skontaktować się z Biurem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (jest to konieczne ze względów organizacyjnych) lub zgłosić swoje pytanie/problem drogą mailową lub telefoniczną. Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są telefonicznie pod numerem 56 62 18 403 oraz drogą elektroniczną na adres: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Więcej informacji www.ngo.kujawsko-pomorskie.pl

Data dodania 10 października 2013