Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 19:43 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów i klubów sportowych przyznane!

Po weryfikacji wniosków przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu oraz zaopiniowaniu przez Radę Sportu Powiatu Bydgoskiego, Zarząd Powiatu Bydgoskiego przyznał zawodnikom, trenerom  oraz klubom sportowym nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu .
Dnia 20 sierpnia br. została podjęta przez Zarząd Powiatu Bydgoskiego Uchwała nr 218/2020 w sprawie przyznania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu.
Gratulujemy!

Data dodania 20 sierpnia 2020