Dziś jest poniedziałek 08 sierpnia 2022 r. Godzina 09:48 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ostrzeżenie meteorologiczne burze z gradem 30.05.2022

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy wszystkich powiatów - aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński.

Ważność: od godz. 11:00 dnia 30.05.2022 do godz. 21:00 dnia 30.05.2022

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 70%.

Uwagi: Brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 48.

Data dodania 30 maja 2022