Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 07:01 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

VIII edycja konkursu „ZIELONA ŁAWECZKA”

Fundacja Banku Ochrony Środowiska po raz kolejny zaprasza mieszkańców polskich miast do udziału w konkursie grantowym „ZIELONA ŁAWECZKA”. Jest to ogólnopolski , prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie, samorządy i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.Celem projektu jest przemiana zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini ogrody z ławeczką i dla chętnych obiektem mikro retencji. Pozwoli to ożywić miejsca wokół bloków, stworzyć przestrzeń do odpoczynku i spotkań, a jednocześnie powstrzymać utratę wody.

Szczegółowe informacje na temat konkursu pod adresem https://zielonalaweczka.pl/o-konkursie/

Data dodania 13 maja 2022