Dziś jest sobota 25 czerwca 2022 r. Godzina 15:39 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach 25.05.2022

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Obszar: Dotyczy powiatów: bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski i żniński.

Ważność: od godz. 14:00 dnia 25.05.2022 do godz. 20:00 dnia 25.05.2022

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 10 mm do 15 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 70%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Piotr Kowalski

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie nr 93.

Data dodania 25 maja 2022