Dziś jest wtorek 05 lipca 2022 r. Godzina 03:01 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Weź udział w Konkursie „Prawa i wolności obywatelskie" !

W imieniu Starosty Bydgoskiego oraz Bydgoskiego Stowarzyszenia Pomocy Prawnej zapraszamy do uczestnictwa w konkursie pt. „Prawa i wolności obywatelskie" dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Celem konkursu jest kształtowanie świadomości prawnej i obywatelskiej uczniów oraz zachęcanie do rozwijania umiejętności indywidualnego poszukiwania informacji i zdobywania wiedzy w zakresie prawa, a także propagowanie wśród uczniów praktycznego podejścia do prawa i  analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów.

Dla autorów trzech najlepszych prac przygotowano  atrakcyjne nagrody rzeczowe. Stowarzyszenie, oprócz nagród rzeczowych, oferuje możliwość odbycia praktyk w kancelarii adwokackiej (podczas których laureaci będą mogli przyjrzeć się pracy kancelarii i uczestniczyć w rozprawach sądowych).

Prace pt. „Prawa i wolności obywatelskie" można  złożyć w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 14 lub w pokoju nr 9, wysłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego, ul. Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz lub drogą mailową (w przypadku prac fotograficznych) na adres: promocja@powiat.bydgoski.pl  do dnia 31 maja  2022 r.

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiemy pod adresem: kontakt.bspp@gmail.com

Data dodania 05 maja 2022