Dziś jest poniedziałek 08 sierpnia 2022 r. Godzina 10:04 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ostrzeżenia meteorologiczne przymrozek 27.04.2022 r.

Zjawisko: przymrozki

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy wszystkich powiatów.

Ważność: od godz. 00:00 dnia 27.04.2022 do godz. 07:00 dnia 27.04.2022

Przebieg: Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -1°C, przy gruncie do -3°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Marcin Czeczatka

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 31.

Data dodania 26 kwietnia 2022