Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 07:12 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach 12-13.04.2022

Zjawisko: przymrozki

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy wszystkich powiatów.

Ważność: od godz. 23:00 dnia 12.04.2022 do godz. 08:00 dnia 13.04.2022

Przebieg: miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Małgorzata Bachmatiuk

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 27.

Data dodania 12 kwietnia 2022