Dziś jest sobota 25 czerwca 2022 r. Godzina 15:54 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Wyniki Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego –Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych.

Ponad 200 uczniów  ze szkół Powiatu Bydgoskiego  zjechało  11.04.2022 r. na Białe Błota, aby wziąć udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego  – Igrzyska Dzieci i Młodzieży  Szkolnej w biegach przełajowych. Zawody odbyły się na terenach leśnych , w których uczestniczyli uczniowie z Niemcza, Żołędowa, Maksymilianowa, Nowej Wsi Wielkiej, Łochowa i Białych Błot. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „CZAPLA” Białe Błota, a partnerem Centrum Obsługi Edukacji i Sportu Białe Błota. Zawody odbyły się w ramach dotacji Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy.

Wyniki zawodów:

III miejsce Białe Błota
IV miejsce SP Nowa Wieś Wielka
VI miejsce SP Maksymilianowo

Najlepsze szkoły uzyskały awans do finału wojewódzkiego gdzie wystartują i powalczą o medale Mistrzostw Województwa Kujawsko –Pomorskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Data dodania 11 kwietnia 2022