Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 07:09 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze 07-08.04.2022

Zjawisko: Silny wiatr

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty.

Ważność: od godz. 17:00 dnia 07.04.2022r. do godz. 14:00 dnia 08.04.2022r.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h, z południowego - zachodu i zachodu. Lokalnie burze.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo Nr 25.

Data dodania 07 kwietnia 2022