Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 07:10 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Zakończenie "Otwartej Gminnej Ligi Strzeleckiej"

W sobotę 26.03.2022 r. w hali sportowej w Dobrczu przy Szkole Podstawowej odbyła się 15 edycja zakończenia zawodów "Otwartej Gminnej Ligi Strzeleckiej". W zawodach udział wzięli zawodnicy z Koronowa z Dobrcza i Żołędowa. Na koniec zawodów zostały wręczone dyplomy puchary, medale oraz podziękowania. Gośćmi byli m.in. Przewodnicząca Rady Gminy Dobrcz Monika Kuberska, Wójt Gminy Dobrcz Andrzej Berdych oraz Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy Andrzej Kubiak. Zawody prowadził sędzia główny klasy państwowej Eugeniusz Patyk. Kierownikiem zawodów był Wiesław Lebiedew. Odbyły się dwie konkurencje: pistolet pneumatyczny oraz karabin pneumatyczny.

Oto wyniki:

- dwubój kobiet