Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 13:13 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Wyniki Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady

28 marca 2022 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny dziewcząt oraz komplet czterech drużyn chłopców spośród wszystkich szkół ponadpodstawowych Powiatu Bydgoskiego. Zwycięzcami zawodów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zostały drużyny reprezentujące Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie. Tym samym zdobyły one prawo udziału w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

UCZESTNICY TURNIEJU DZIEWCZĄT:

Lp.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kuj.

Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie

WYNIKI:

Pkt. (gole)

1. ZSOiZ Solec Kuj.

0 (1:3)

2. ZSZ Koronowo

3 (3:1)

Kolejność końcowa:
I miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie
II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kuj.

UCZESTNICY TURNIEJU CHŁOPCÓW:

Lp.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kuj.

Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie

Zespół Szkół Agro Ekonomicznych w Karolewie