Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 06:40 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Wyniki Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2009 i młodsi)

18 marca 2022 r. hala sportowo – widowiskowa OSiR w Solcu Kujawskim gościła uczestników Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2009 i młodsi). W turnieju wzięły udział trzy drużyny, a najlepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Łochowie, która tym samym zdobyła awans do ćwierćfinałów wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

UCZESTNICY TURNIEJU:

Lp.